TryEnglish

try-english-logotyp-0233

Opinie

„Wybór nauczyciela okazał się strzałem w dziesiątkę – profesjonalizm, kompetencja z dużą dawką humoru 🙂 Tempo nauki dostosowane do moich potrzeb, bardzo bogaty dostęp do materiałów naukowych. Polecam serdecznie:)”

Gosia

„O zajęciach prowadzonych przez Panią Elę mogę mówić w samych superlatywach. Miła atmosfera panująca podczas spotkań oraz duże zaangażowanie Prowadzącej pozwoliły mi „otworzyć” się na język i przełamać od zawsze istniejącą barierę mówienia po angielsku. Wystarczyło kilka spotkań, abym mogła odczuć wyraźny progres w mowie, i być w pełni usatysfakcjonowana ze swoich postępów. Zdecydowanie polecam wszystkim (również tym „opornym”) Panią Elę jako świetnego pedagoga!:)”

Kalina

„Zajęcia z angielskiego z Panią Elżbietą Frąckowiak są idealne dla tych, którzy cenią sobie dobrze wydane pieniądze – każde zajęcia wypełnione są zadaniami do ostatniej minuty, ćwiczenia są różnorodne, dopasowane do potrzeb ucznia. Pani Frąckowiak zawsze jest przygotowana do zajęć, uważnie obserwuje, z czym uczeń ma problemy a jakie zagadnienia można pominąć, dzięki czemu nauka jest szybsza i bardziej efektywna. Dodatkowo, po każdych zajęciach uczeń otrzymuje zadania domowe, które mają na celu utrwalenie wiedzy. Prace pisemne są sprawdzane z zajęć na zajęcia, dzięki czemu na bieżąco poprawiane są błędy i uczeń może szybciej rozwijać swoje umiejętności. Jako uczennica Pani Elżbiety – serdecznie polecam każdemu!”

Maturzystka

„Ela jest z pewnością osobą, którą mogę polecić-dostosowuje zadania do odpowiedniego, indywidualnego poziomu. Lekcje są prowadzone z pełnym zaangażowaniem. Przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Każdemu kto ma duże wymaganie w stosunku do nauczyciela mogę z pewnością Elę polecić. Jest to bardzo rzetelna i kompetentna osoba.”

Katarzyna

 „Współpracę z Elą rozpoczęłam w czerwcu 2014 r. i kontynuuję ją do dzisiaj. Konwersacje z takim lektorem to czysta przyjemność. Mamy zbliżone zainteresowania, więc chętnie dyskutujemy o tym podczas kolejnych lekcji. Ela z powodzeniem mogłaby być reporterem jednej ze stacji telewizyjnych – jest w stanie szybko wymyślić wiele pytań na każdy temat, zmuszając tym samym ucznia do dłuższego wypowiadania się na dany temat  i szukania nowych argumentów w dyskusji. Konwersacje te bardzo pomagają mi w poszerzaniu słownictwa, także dzięki temu, że Ela często parafrazuje moje wypowiedzi, używając bardziej zaawansowanego słownictwa. Dzięki temu przypominam sobie trudniejsze słowa, które znam, ale których nie używam zbyt często.

Dzięki lekcjom u Eli przypomniałam sobie również najważniejsze kwestie dotyczące gramatyki i zmusiłam się do regularnego czytania oferowanych przez lektorkę artykułów. A co dla mnie najważniejsze, nabrałam pewności siebie w mówieniu po angielsku.

Moja firma powierza Eli także tłumaczenia. Zawsze były realizowane bardzo szybko i na wysokim poziomie.”

Maja Biernacka, bee different

„Pani Elżbieta wykazuje się dużym profesjonalizmem oraz doświadczeniem w prowadzeniu kursów z zakresu języka angielskiego. Znakomicie dobiera program nauczania i  poziom trudności indywidualnie dopasowany do kursanta.”

LA-DENT

„Tłumaczenie wykonane profesjonalnie, rzetelnie i w szybkim tempie. Gorąco polecam.”

Iza

„Tłumaczenie, w trybie ekspresowym, wykonane na wysokim poziomie. Polecam!”

Anna   

„Bardzo serdecznie polecam naukę języka  angielskiego z Panią Elżbietą ponieważ ma ogromną wiedzę, doświadczenie oraz świetne podejście do ucznia. Dzięki niej zdałam maturę z angielskiego i postanowiłam kontynuować naukę języka, naprawdę polecam z całego serca.”

Natalia, matura 2019

„Polecam każdemu zajęcia z panią Elą Frąckowiak, pełen profesjonalizm w uczeniu. Do każdej lekcji przygotowana, bogaty wybór materiałów.  Miałem poprawę matury z angielskiego. Angielski miałem w opłakanym stanie, a w niecałe 5 miesięcy pani Ela sprawiła że zdałem maturę. Jeśli masz problemy z nauką czy jakiś egzamin to nie ma lepszego nauczyciela . W dodatku atmosfera jest bardzo miła, bezstresowa. ”

Marek 

„Pani Ela jest nauczycielką z powołania! Nauka angielskiego – z Jej życzliwą pomocą – stała się dla mnie prawdziwą przyjemnością. Mam zamiar kontynuować tę udaną współpracę.”

K.S.

„Moja znajomość z Elżbietą zaczęła się prawie 3 lata temu i trwa do dzisiaj. Nasze cotygodniowe spotkania zapoczątkował strach – mimo wieloletniej nauki języka angielskiego, za każdym razem czułam potworny lęk przed rozmową w języku angielskim. Postanowiłam temu zaradzić i skontaktowałam się z Elą, którą poleciała mi moja przyjaciółka. Ela od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie – była świetnie przygotowana na nasze spotkanie. Podczas pierwszych zajęć zadawała mi mnóstwo pytań, które miały jej pomóc w ocenie mojej znajomości języka angielskiego. Ela robiła to jednak w tak umiejętny sposób, że w ogóle nie czułam się testowana, a przede wszystkim zestresowana. Ela pomogła mi przełamać strach przed mówieniem w języku angielskim i to ona uświadomiła mi, że najważniejsze, to nie bać się rozmawiać w obcym języku. I chociaż mam świadomość, że daleko mi do perfekcyjnego władania językiem angielskim, to dzisiaj bez obaw i strachu rozmawiam w tym języku.

Bardzo lubię nasze cotygodniowe spotkania, bo czuję się na nich, jakbym spotykała się z dobrą koleżanką, z tą tylko różnicą, że rozmawiam z nią po angielsku.

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Elą!”

Jola

„Zgłosiłem się do Pani Eli o pomoc w przetłumaczeniu abstraktu do pracy magisterskiej. Już na drugi dzień był gotowy!!! Gorąco polecam i dziękuję za współpracę.”

Piotr

„Pracę z Panią Elą oceniam na bdb+, na każda lekcje dostawałem dodatkowe materiały, dzięki którym mogłem się również przygotować w domu. Po każdej lekcji dostawałem zadanie domowe, które było sprawdzone oraz omówione na następnej lekcji. Pani Ela szybko zwróciła uwagę na rzeczy, które mi gorzej szły przez co można było poświęcić im więcej czasu oraz je doszlifować.

Gdyby nie Pani pomoc nie dał bym rady z egzaminem poprawkowym. Nawet się zdziwiłem, że tak dobrze mi poszedł, a to Pani ogromna zasługa. Serdecznie dziękuję.”

Michał

„Polecam każdemu zajęcia z panią Elą Frąckowiak, pełen profesjonalizm w uczeniu. Do każdej lekcji przygotowana, bogaty wybór materiałów. Miałem poprawę matury z angielskiego. Angielski miałem w opłakanym stanie, a w niecałe 5 miesięcy pani Ela sprawiła że zdałem maturę. Jeśli masz problemy z nauką czy jakiś egzamin to nie ma lepszego nauczyciela. W dodatku atmosfera jest bardzo miła, bezstresowa.”

Marek

„Pani Elu, bardzo dziękuję za pani pomoc. Egzamin poprawkowy zdałam na 20 pkt. 🙂 Przed lekcjami z panią nigdy nie uwierzyłabym, że mogę mieć tyle z ustnej matury z j. angielskiego.”

„Pani Ela jest niesamowitą osobą, która z wielkim zaangażowaniem przekazuję swoją wiedzę, dzięki czemu lekcje u Pani Eli są przyjemnie i miło spędzonym czasem. Dzięki Pani Eli polubiłam angielski i będę go szlifować do perfekcji. :)”

Monika

„ZDAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję za lekcje!”

Bartek

„Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, nauka dzięki temu staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Materiały do lekcji są przygotowywane przez nauczyciela bardzo rzetelnie.”

Magda

„Pani Ela rzetelnie przygotowuje się do zajęć, charakteryzuje ją pracowitość i sumienność oraz wysoka kultura osobista. Nauczycielka swoją pracą i ogromnym zaangażowaniem efektywnie wpływa na naszą naukę języka angielskiego. Inspiruje do twórczej aktywności , która pozwala nam uwierzyć we własne możliwości i zachęca do dalszych wyzwań. Lekcje z Panią Elą prowadzone są w miłej atmosferze a program i tempo dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Jeżeli nie chcecie jak my błąkać się z kursu na kurs, od nauczyciela do nauczyciela wydając bez sensu kilkaset złotych, skorzystajcie z profesjonalizmu tej osoby. Gorąco polecamy.

Język angielski dzięki Pani Eli stał się naszym przyjacielem.”

Kasia i Darek

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone