Konwersacje

Kurs konwersacyjny przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują „rozgadać” się i nabrać pewności w wypowiadaniu się. Tematy konwersacji dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.

Przez Skype/Zoom/Meet

Angielski przez Skype/Zoom/Meet – wygodna opcja na naukę angielskiego i przełamanie strachu przed mówieniem i podniesienie kompetencji językowych bez wychodzenia z domu.

Przez telefon

8-minute English to oferta dla tych, którzy mogą poświęcić tylko kilka minut na naukę dziennie. Konwersacje 8-minute English pomogą wypracować dobry nawyk- wystarczy znaleźć 8 minut na codzienne rozmowy przez telefon w samochodzie, biurze, kuchni.

Na spacerze

Spacer z angielskim to opcja łącząca przyjemne z pożytecznym. Wykorzystaj czas spaceru z pupilem lub dzieciakiem i odśwież swój angielski.

Jak „wyglądają” zajęcia online? Przesyłam materiały z wyprzedzeniem. Czasami jest to zestaw pytań, czasami link do artykułu, a czasami do wideo. Wszystko to stanowi bazę do dyskusji. Jeśli potrzeba dodatkowo przećwiczyć gramatykę i słownictwo – również przesyłam odpowiednie materiały. Możemy też po prostu przedyskutować bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

Cennik

Zajęcia indywidualne

OD PLN 60/60 minut
Featured Description #4

Zajęcia w parach

OD PLN 35/60 minut
Featured Description #4